HİKAYELER ÖZELLİĞİ ARTIK LİNKEDIN’DE

 

Günümüzde dünyanın her yerine yayılmış olan profesyonel network ağı oluşturma sitesi LinkedIn, geçtiğimiz günlerde diğer uygulamalardan aşina olduğumuz Hikayeler özelliğini kullanıma sundu.

 

 

Hikayeler Nedir?

Hikaye özelliği sizlere, paylaştığınız fotoğrafların veya 20 saniyelik videoların duvarınızda sadece 24 saat tutabilmenizi, görüntüleyen kullanıcıları görebildiğiniz, hikayelerinize özelleştirilmiş iş çıkartmaları koyabileceğiniz ve diğer kullanıcıları etiketleyebileceğiniz bir kullanım sunuyor.

Özelliğin LinkedIn’in kullanım amacına uygun olmadığını düşünen kullanıcılar olsa da LinkedIn Ürün Müdürü Liz Li, bu özeliğin iş konuşmalarını ve bağlantıları canlı tutacağını dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LinkedIn Hikayeler Özelliğini Nasıl Efektif Kullanabilirsiniz?

 

Bu konudaki ilk önerimiz LinkedIn profilinizdeki profesyonelliğinizi bozmamanız konusunda, hikayeler özelliğini diğer uygulamalarda olduğu gibi günlük bir kullanıma çevirmek uygulamanın amacından şaşmamıza sebep olacaktır. Hikayelerinizde çalışma rutininize, çalışma ortamınıza, sektörden gelişmelere, ilgi çekici ipuçlarına yer verebilirsiniz.